Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK
Nowość

Lampa owadobójcza UV Bluegarden

Nowość

Lampa owadobójcza UV Bluegarden

  • 36,00
  • -
    +

Parametry techniczne

Gwarancja: 24 miesiące
Producent: Bluegarden

Opis

Lampa jest prostym, praktycznym i ekologicznym elektrycznym zabójcą komarów, który stosuje nowoczesną zasadę fotokatalizatora LED i może emitować światło oraz przyciągać owady i komary do elektrycznie blachy, aby natychmiast je zabić. Jest lekki, łatwy w instalacji i czyszczeniu przy niskim zużyciu energii, co jest idealne do użytku w domu, altance, biurze i innych punktach handlowych.

Czarny kolor. Materiał: aluminium i ABS. Rozmiar: 26,5 * 11,5 * 11,5 cm. Moc: 110V. Bez substancji chemicznych i hipoalergicznych. Wykorzystuje ultrafioletowe niebieskie światło, aby wabić latające owady do naładowanej elektrycznie metalowej siatki, aby je skutecznie zniszczyć. Wysoka wydajność przy niskim zużyciu energii. Nie potrzeba żadnych środków owadobójczych ani chemikaliów. Specjalnie zaprojektowane wewnętrzne niebieskie światło jest nieszkodliwe dla ludzkich ciał i zwierząt domowych Automatycznie niszczy owady, komary, muchy, osy, robaki i wiele innych

Zapytaj o produkt

Produkty podobne

Ostatnio oglądane

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!

Najlepszym określeniem sklepu Tutumi jest otwarty. Otwarty na nowe możliwości, na szeroki i zróżnicowany asortyment, ale przede wszystkim otwarty na potrzeby i sugestie naszych Klientów. Wiedza i doświadczenie, jakie zdobyliśmy i cały czas zdobywamy podczas budowania naszej marki pozwala nam zagwarantować obsługę Twojego zamówienia na najwyższym poziomie. Zaufało nam już ponad 500 000 osób, na co wpływają czynniki takie jak najwyższa jakość produktów, bezproblemowy kontakt z klientem oraz bardzo szeroka gama produktów. W skład marki Tutumi wchodzą również marki takie jak Bluegarden, Flexifit oraz Kigu. Dzięki temu nasz asortyment jest kompleksowy i trafia do szerokiego grona Klientów.