Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Aerator sandałowy buty z kolcami Bluegarden

Aerator sandałowy buty z kolcami Bluegarden

  • 27,00
  • -
    +

Parametry techniczne

Kolor: Zielony
Materiał: ABS, stal ocynkowana
Ilość kolców: 13 / but
Gwarancja: 24 miesiące
Zapięcie: pasek
Producent: Bluegarden

Opis

AERATOR SANDAŁOWY BLUEGARDEN

Aerator sandałowy marki Bluegarden służy do łatwego i wygodnego napowietrzania powierzchni zielonych w tym trawników. Należy nałożyć go na obuwie, dopasować paski do wielkości stopy i już można wykonywać różne prace ogrodowe dbając jednocześnie o kondycję naszego trawnika.

Aeracja to napowietrzanie gleby za pomocą narzędzi służąca rozluźnianiu podłoża i pobudzeniu trawy do krzewienia się. Pod wpływem aeracji masa korzeni traw wyraźnie się zwiększa, a darń trawnika wyrównuje się. Systematyczna aeracja przyczynia się do obniżenia strat wynikających z nadmiernego wyparowywania wody, efektywniejszego działania nawozów, podniesienia średniej temperatury gleby w strefie korzeniowej, zwiększenia elastyczności trawnika oraz zwiększenia jego zdolności regeneracyjnych.

Najlepszą porą roku na wykonanie aeracji jest wiosna, okres budzenia się przyrody do życia, ważne jest też to że ziemia nie jest już przemrożona. Jest to proces mało inwazyjny dlatego możemy go stosować kilka razy w sezonie w zależności od potrzeb naszego trawnika. Dzięki nakładkom z kolcami Bluegarden zabieg ten będziemy mogli przeprowadzić szybko i skutecznie.

Przed pierwszą aeracją należy pamiętać o dokładnym skoszeniu trawnika, oraz o usunięciu wszystkich większych przedmiotów np. kamieni.

Nakładki do aeracji Bluegarden zostały wykonane z tworzywa sztucznego ABS, które charakteryzuje się dużą odpornością na pękanie, twardością, posiadają też dobre właściwości izolacyjne. Dzięki paskom można je dopasować do stopy różnej wielkości. Każda nakładka posiada 13 kolców. Zostały one zrobione z wysokiej jakości stali ocynkowanej co sprawi że nakładka posłuży nam znacznie dłużej niż tylko jeden sezon.

Zapytaj o produkt

Produkty podobne

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i ofertami specjalnymi!
Już dziś zapisz się do newslettera!